AVIA CUP rocznik 2007 - 24 listopad 2019

AVIA CUP rocznik 2007 - 24 listopad 2019

AVIA KAMIONKI CUP 2019 NIEDZIELA ROCZNIK 2007
NIE ZAWSZE SIĘ WYGRYWA A KARNE TO LOTERIA DZIŚ TUŻ ZA PODIUM NA IV MIEJSCU
UKS TALENT CHCEMY BYĆ LEPSI
Niedzielne granie Rocznika 2007 można uznać za udane. Dobrze wykonana praca na turnieju została nagrodzona w postaci bardzo dobrego IV miejsca.Zabrakło niewiele bo w drodze do finału polegliśmy w rzutach karnych które w półfinale lepiej egzekwowali zawodnicy Lotnika Poznań.Turniej zagraliśmy w solidnym towarzystwie. Zostawiliśmy za sobą 6 ekip a między nimi takich pierwszoligowców jak Lechia Kostrzyn czy SF Luboń.Cieszyć się też trzeba z tego że oprócz coraz mądrzejszej gry całego teamu trenerzy potrafili docenić też naszych graczy. Zawodnikiem turnieju wg. wszystkich bezapelacyjnie okazał się filigranowy Szydłowski Marcin.
Brawo "Szydło" !!!!
Dzisiaj jednak na sukces drużyny zapracowali wszyscy za co należą im się duże brawa
Dzięki wielkie kibicom rodzicom za wsparcie i kulturalny doping.
Dziękujemy organizatorom za granie i super zorganizowane zmagania halowe.
Gratulujemy Avii Kamionki zwycięstwa.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości