AVIA CUP rocznik 2008/2009 - 23 listopad 2019

AVIA CUP rocznik 2008/2009 - 23 listopad 2019

AVIA KAMIONKI CUP 2019 -SOBOTA ROCZNIK 2008
NIE ZAWSZE SIĘ WYGRYWA
UKS TALENT CHCEMY BYĆ LEPSI
Mimo zaangażowania i zostawionego zdrowia pierwszy raz na hali w tym roku w Kamionkach turniej zakończyliśmy bez zwycięstwa i bez gola.Nie odstawaliśmy piłkarsko od takich znanych ekip jak Polonia Środa(0:1) czy Huragan Pobiedziska (0:1). Brakowało dzisiaj też momentami szczęścia. Wystawiliśmy dzisiaj 5 chłopaków z Rocznika 2009 którzy pokazali swój potencjał za co należą im się duże brawa Siepielski dzisiaj w bramce, Zarębski, Małysz, Łuczak,Deręgowski) Zaczynamy powoli realizować to nad czym pracujemy i to cieszy.To był dobry występ.
Brawa dla wszystkich chłopaków za walkę i zaangażowanie . Dzięki wielkie kibicom rodzicom za wsparcie i kulturalny doping.
Dziękujemy organizatorom za granie i super zorganizowane zmagania halowe.
Gratulujemy Szkole Futbolu Waldemara Przysiudy zwycięstwa.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości