Ćwiczenia w domu dla każdego

Ćwiczenia w domu dla każdego

Drodzy Rodzice,
w obliczu aktualnych wydarzeń i sytuacji która zmusza nas do pozostania w domach  prosimy o przekazanie naszym zawodnikom  poniższych informacji, które pozwolą im aktywnie, a także efektywnie zagospodarować wolny czas.

Chłopacy, poza przypomnieniem o tradycyjnych zadaniach domowych ( rozciąganie , ćwiczenia stabilizujące ), które każdy z Was powinien znać. Zapoznajcie się z poniższymi wytycznymi. Poniżej link do 100 ćwiczeń rozciągających, sami wiecie dlaczego są takie ważne :)

https://motywatordietetyczny.pl/2016/06/100-cwiczenia-ktore-rozciagna-wszystkie-miesnie/

1️ W miarę możliwości w czasie wolnym od nauki czy obowiązków domowych zapoznajcie się z poniższymi ćwiczeniami indywidualnej techniki użytkowej, zachęcam do codziennych ćwiczeń poszczególnych elementów, których test wykonamy po powrocie do treningów.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQdYshWuguFjW5kzek3XZHJbn5faXPa-7&fbclid=IwAR03h-cKlIX5jkg7poAKQPFYfaQCEDhZw3M18kJH-8mukflt3PoBTCJgQFQ

2️ Ponadto zachęcam do szczegółowego zapoznania się z historią Mistrzostw Świata oraz Europy, po powrocie do zajęć przeprowadzimy test ze znajomości historii w/w imprez.

3 W ramach poszerzania wiedzy teoretycznej w zakresie rozumienia gry, a także poszczególnych zachowań drużynowych jak i indywidualnych obejrzyjcie dokładnie mecz finałowy Mistrzostw Świata z roku 2006 (link poniżej) pod kątem poniższych wytycznych.

  • Wybierzcie jednego zawodnika na bazie pozycji na boisku, która jest Waszą ulubioną i opracujcie po 5 pozytywnych oraz negatywnych działań, zachowań czy zagrań, które Waszym zdaniem miały miejsce w oparciu o poznane fundamenty gry w obszarze drużynowym czy indywidualnym.Poniżej zamieszczam linka do Finałowego meczu Mistrzostw Świata w 2006.

https://www.youtube.com/watch?v=nELaL14ms7A

Pamiętajcie również, że brak treningów nie oznacza braku obowiązków zarówno domowych jak i szkolnych czy treningowych.

Życzymy Państwu jak i chłopakom spokoju, cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd i sztab szkoleniowy UKS Talent Poznań

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości