Grali chłopcy z rocznika 2013

Grali chłopcy z rocznika 2013

Pracowity tydzień rocznika 2013 w czwartek 28 listopada rozegrali sparing z UKS Jedynka Luboń 2012/2013 a w niedzielę 1 grudnia rywalizowali w turnieju Koziołkowe Granie w Czerwonaku.

W dniu 01.12.2019 rozegraliśmy turniej w Czerwonaku organizowany przez Koziołek Poznań . Rozegraliśmy mecze z następującymi drużynami :Błękitni Owińska , Przemysław Poznań , Koziołek Poznań B oraz Koziołek Poznań A. Na tle rówieśników wyglĄdaliśmy bardzo dobrze , nie ustępowaliśmy w żadnym aspekcie . Liczyła się dobra zabawa i udział w turnieju . Nasza drużyna strzeliła sporo bramek . Nie była prowadzona klasyfikacje bo to normalna rzecz w tym wieku . Była to dobra lekcja i cenna nauka dla naszych zawodników . Wiemy nad czym pracować i co musimy poprawić . Był to pierwszy turniej rocznika 2013. Wszystkim rodzicom dziękujemy za kulturalny doping , poświęcony czas

Sparing w Luboniu z UKS Jedynka Luboń . Zagraliśmy z rocznikiem starszym . Początek spotkania zagraliśmy przestraszeni ale im dłużej nasi zawodnicy przebywali na boisku tym nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej . Podczas tego sparingu wynieśliśmy cenna lekcję, która zaprocentuje w przyszłości . Wynik nie był najważniejszy tym bardziej ,że graliśmy z starszymi chłopakami BO LICZY SIĘ ZABAWA !! . Brava dla chłopaków za dzielną postawę na boisku .

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości