Mecz Kłos Zaniemyśl - UKS Talent 2007

Mecz Kłos Zaniemyśl - UKS Talent 2007

Dobra gra Młodzików dała remis 1:1 z Liderem naszej grupy Kłosem Zaniemyśl. Mimo sporych problemów w początkowych fragmentach meczu i stracie gola w 7 minucie spotkania nasi zawodnicy nie złożyli broni a ich zaangażowanie i walka o każdy centymetr boiska przyniosła efekty jeszcze w I połowie bo bramkę wyrównującą strzelił Kamil Nykiel. Asystę przy tym golu zaliczył Halka Jakub a zapoczątkował to wszystko wydaje się jeden z najlepszych dzisiaj na placu gry Hubert Smardz. W drugiej odsłonie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył "Halina" jednak sędzia dopatrzył się zagrania ręką przez Jakuba i gola nie uznał. Zabrakło niewiele. Dużo pracy przed nami. Za dzisiejsze spotkanie zaangażowanie i walkę brawa należą się dla całego zespołu. Dziękujemy kibicom za gorący i kulturalny doping. Brawo Talent Poznań Brawo Drużyna!

Talent Poznań zagrali:Wojtkowiak, Konieczny, Kochański, Smardz, Zdanowicz, Halka, Szydłowski, Prusinowski, Jarosławski,Nykiel, Matysiak, Dulemba.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości