Mecz UKS Talent 2007 - UKS Śrem

Mecz UKS Talent 2007 - UKS Śrem

MŁODZICY STARSI 2007 NIE PRZEGRALI JUŻ KOLEJNEGO MECZU I PEWNIE OGRALI ŚREM.
UKS TALENT POZNAŃ - UKS ŚREM 4:1(1:1)
13'0:1⚽UKS
27'1:1⚽Szydłowski Marcin
33'2:1⚽Halka Jakub
35'3:1⚽Matysiak Jakub
47'4:1⚽Halka Jakub
Sobotnie przedpołudnie nie zaczęło się dobrze dla Młodzików.Przeciwnik wykorzystał złe ustawienie naszej defensywy i na początku spotkania zdobył gola.Wolno i mozolnie w I połowie przychodziło nam konstruowanie akcji które dobrze przerywał przeciwnik w środkowej strefie boiska.Z minuty na minutę jednak nabieralismy rozpędu. Bliscy trafienia byli Nykiel(poprzeczka) oraz Halka i Szydłowski.
Chwilę przed przerwą to ten ostatni po dobrze rozegranym SFG zdobył bramkę na 1:1.
Po zmianie stron na boisku dominowalismy tylko my.Prowadzenie w II części dał nam kapitan"Halina"po nim na 3:1 po ładnej indywidualnej akcji swojego gola zdobył Matysiak Kuba a całe dzisiejsze strzelanie zakończył także Halka Jakub zaliczając tym samym drugie trafienie w tym meczu.
Po bardzo dobrym meczu i remisie z liderem w Zaniemyslu dziś zdecydowane zwycięstwo przed własną publicznością.
Brawo dla wszystkich chłopaków. Każdy dał z siebie bardzo wiele. Wszyscy zasłużyli na słowa uznania.Brawa również dla kibiców licznie zgromadzonych wspierających nas kulturalnym dopingiem

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości