Nabór do Klasy I i IV sportowej UKS Talent Poznań w SP19

Nabór do Klasy I i IV sportowej UKS Talent Poznań w SP19

Nabór do klasy I i IV sportowej Piłka nożna chłopców / koszykówka dziewcząt na rok szkolny 2020/2021
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAWODNICY UKS TALENT POZNAŃ , KTÓRZY MAJĄ PIERWSZEŃSTWO W NABORZE

UWAGA !!

Składanie wniosków i oświadczeń tylko do 27 kwietnia 2020 natomiast testy sprawnościowe zostaną przeprowadzone zaraz po otwarciu szkół

Szkoła Podstawowa nr 19 im. S. Staszica w Poznaniu prowadzi nabór do klasy 1 i 4 sportowej o profilu Piłka Nożna chłopców i KOSZYKÓWKA dziewcząt .
Zajęcia z piłki nożnej będą objęte patronatem UKS Talent Poznań, Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 19 biorą udział w turniejach w kraju i za granicą, rozgrywają gry kontrolne z atrakcyjnymi przeciwnikami. Atutem naszej szkoły jest też wykwalifikowana kadra trenerska. W SP 19 za szkolenie w klasach piłkarskich odpowiada Patryk Kochański trener UEFA A .
Zajęcia z koszykówki dziewcząt objęte są patronatem MUKS Poznań - jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, który na przestrzeni 18 lat zdobył 30 medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Dodatkowo organizowane będą turnieje i zawody sportowe. Za szkolenie z zajęć koszykówki odpowiedzialny będzie trener Bartłomiej Gubernat.
Klasa będzie realizowała, oprócz czterech godzin podstawy programowej z wychowania fizycznego, sześciogodzinne ukierunkowane szkolenie sportowe z zakresu koszykówki (dziewczęta) i piłki nożnej (chłopcy).
Warunkiem przyjęcia do klasy sportowej jest:
- bardzo dobry stan zdrowia
- posiadanie predyspozycji do uprawiania sportu

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć : http://ukstalentpoznan.pl/gallery/22296


Do klasy sportowej nie obejmuje rejonizacja !!!
MASZ PYTANIA ZADZWOŃ :
Szkoła – (61)8750722
Trener Patryk Kochański 500 466 814 – piłka nożna
Trener Bartłomiej Gubernat 667 103 922 - koszykówka

Ze sportowym pozdrowieniem Kadra Trenerska SP19

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości