Najmłodsi zagrali w Turnieju Juna Trans Cup w Starych Oborzyskach

Najmłodsi zagrali w Turnieju Juna Trans Cup w Starych Oborzyskach

W dniu 22.12.2019 drużyna rocznika 2013/14 wybrała się na turniej do Starych Oborzysk. W grupie rozegraliśmy 4 mecze wszystkie wygrywając . Graliśmy z następującymi drużynami : PKS RACOT ,Orlik Poznań , UKS Czwórka Kościan , Juna Trans Stare Oborzyska . Mecze rozgrywane były w systemie 4 zawodników w polu bez bramkarza . Ostatni mecz turnieju rozegraliśmy z drużyną UKS As Czempiń . Mecz przegraliśmy i była to jedyna porażka podczas całego turnieju. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja . Najważniejsza była zabawa i cenne doświadczenie oraz sam udział w turnieju . Wielkie brava dla organizatorów turnieju oraz dla naszych zawodników i zawodniczek, którzy brali udział turnieju . Cenne lekcje mamy nadzieję ,że w przyszłości zaprocentują . Dziękujemy rodzicom ,że poświecili czas dla swoich pociech i dzielnie dopingowali naszych małych piłkarzy . A już w sobotę 28 grudnia kolejna okazja dla najmłodszych na granie tym razem w Poznaniu na sali Politechniki Poznańskiej turniej skrzata WZPN !!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości