Sparing rocznika 2007/2008 z TPS Winogrady

Sparing rocznika 2007/2008 z TPS Winogrady

CZWARTKOWE ZWYCIĘSTWO W SPARINGU
Z TPS-em WINOGRADY POZNAŃ
W miniony czwartek zakończyliśmy pewien etap jeśli chodzi o charakterystyki zawodników.
Ciężki przełom listopada i grudnia a w tym dużo gier kontrolnych w ligowej formule 9x9 dało obraz nad czym trzeba pracować i ile nam brakuje by walczyć z najlepszymi.Kolosalne znaczenie ma tu frekwencja.To od niej zależy czy czegoś się nauczymy czy będziemy stali w miejscu.Do tej pory w okresie październik/grudzień najlepiej ten okres wykorzystali Matysiak Jakub, Szydłowski Marcin(frekwencja 99% zajęcia i gry kontrolne). Nie umknie to na pewno uwadze trenerów.
Wracając do ostatniego czwartkowego już grania kontrolnego pojedynek wygrany aczkolwiek bramek mogło paść po obu stronach dwa razy więcej.Kadra na mecz liczna więc i rywalizacja w zespole również Zagrali też oczywiście chłopcy z Rocznika 2009 którzy już chyba częściej zagoszczą w starszej kategorii.
Mimo kolejny raz wielu roszad na pozycjach i wielu zestawień nasi chłopcy pokazali że trzeba będzie się wiosną nas bać. Dobrze przepracowany okres zimowy no i oczywiście obóz zimowy da nam pewnie dużo więcej radości z gry w piłkę niż do tej pory.
Gole w spotkaniu strzelali na 1:1 Szydłowski 2:1Nykiel Kamil po nim 3:1 z Rocznika 2009 Zarębski Adam.                 Ostatecznie przyjezdni z Winograd ulegli nam 3:2
Dziękujemy TPS za solidne granie
CHCEMY BYĆ LEPSI to nasze hasło.
Tego się będziemy trzymać.
BRAWO CHŁOPAKI ZA PRACĘ JESIENIĄ.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KIBICOM ZA WSPARCIE.
W najbliższą niedzielę 22 grudnia ostatnie zmagania w tym roku.Inne bo halowe.
Po nich chwila odpoczynku na Święta Bożego Narodzenia i od 5 stycznia Turniejem koło Kalisza wracamy do nauki futbolu.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości