Sparing rocznika 2009 z Rokita Rokietnica

Sparing rocznika 2009 z Rokita Rokietnica

Dzisiaj na boisko w Napachaniu, wybiegli nasi zawodnicy z rocznika 2009 Był to nasz drugi sparing pod wodzą trenera Szymona. Przeciwnikiem była drużyna Rokita Rokietnica.

Od początku spotkania staraliśmy się przejąć inicjatywę, narzucając własny styl gry. Od pierwszych minut nasi chłopcy wykazali dużą determinację, walcząc na każdym metrze boiska. Zaczęliśmy tworzyć sytuacje, w których jednak brakowało precyzji. Piłka mijała bramkę rywali z każdej jej strony. Także i przeciwnicy próbowali nas groźnie kontratakować. Po kilku naszych doskonałych sytuacjach, to zawodnicy z Rokietnicy objęli prowadzenie. Nas to ani na moment nie załamało i dalej próbowaliśmy znaleźć drogę do bramki przeciwnika. Jeszcze w pierwszej części spotkania, nasi zawodnicy potrafili już skutecznie zakończyć akcje. Między innymi zasługuje na duże uznanie akcja naszego zawodnika Michała Deręgowskiego, który popisał się udanym dryblingiem z połowy boiska i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali. Do końca spotkania przeprowadziliśmy jeszcze nie jedną efektowną akcję, zarówno pod względem indywidualnym, jak i zespołowym. Mecz trwał łącznie 3 x 20 minut, który zakończyliśmy konkursem rzutów karnych

Niestety tak jak w innych klubach, tak i u nas problemy zdrowotne nie oszczędzają naszych zawodników. Dzisiaj zagraliśmy bez żadnego zmiennika i patrząc na to, że łącznie nasi chłopcy wybiegali 60 minut, należą im się duże brawa. Naprawdę możemy być z nich bardzo dumni Dzisiaj wzmocnił nas zawodnik z rocznika 2️010 Antek, który wykazał się dużą walecznością na boisku. Zarówno w akcjach ofensywnych jak i defensywnych, nie było dla niego straconych piłek  Z meczu jesteśmy zadowoleni i z optymizmem patrzymy w przyszłość  Drużynie z Rokietnicy dziękujemy za dzisiejsze spotkanie. Naszym rodzicom dziękujemy za wsparcie, w niełatwej aurze pogodowej :)

Za tydzień uczestniczymy w turnieju w Swarzędzu i liczymy, że pojawimy się już tam z większą Armią

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości