Sparing rocznika 2011 w Luboniu

Sparing rocznika 2011 w Luboniu

W sobotę 30 listopada nasza drużyna z rocznika 2011 rozegrała mecz kontrolny z wymagającym przeciwnikiem Szkołą Futbolu Luboń. Mecz został rozegrany na nowym obiekcie piłkarskim typu orlik w Luboniu przy ul Szkolnej. Korzystając z pięknej słonecznej pogody nasi zawodnicy zebrali kolejne cenne doświadczenie grając mecz tym razem na większe bramki 5x2. Ilość  pojedynków 1x1 , strzałów , goli i parad bramkarskich świadczyła o dużych umiejętnościach obu ekip z których nikt nie chciał odpuścić a walka bark w bark, gra ciałem były ozdobą tego pojedynku. Piękna akcje obu zespołów były nagradzane oklaskami przez naszych najwierniejszych kibiców rodziców dla których tez należą się podziękowania.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie :

1 PAWEŁ SIEPIELSKI 2 JEREMI PELIC 3 ANTEK STODOLNY 4 DENIS CHOBAN 5 STANISLAW KUJAWSKI 6 MAKS JAWORSKI

BRAWO CHŁOPAKI OBY TAK DALEJ ,CHCEMY BYĆ LEPSI !!!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości