Turniej rocznika 2009 w Wągrowcu 19.01.2020

Turniej rocznika 2009 w Wągrowcu 19.01.2020

Aktywna niedziela dla zawodników urodzonych w roczniku 2009, tym razem nasza drużyna wzięła udział w Turnieju w Wągrowcu!

8 drużyn, 8 zawodników, 5 meczów, 50 minut gry, Finał był nasz tym razem przegrany 2:1 ale przecież wynik nie najważniejszy a do tego niezliczona ilość pięknych akcji zarówno indywidualnych jak i zespołowych, odważnych zagrań, kreatywnych decyzji, Brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie, sportową postawę ! Bawimy się dalej!

Brawo wy: Siepielski (br), Obst (kpt), Deregowski, Jarzina, Małysz, Wysocki, Tryniszewski, Rolski

Dziękujemy LPFA Skoki za zaproszenie Chcemy być lepsi UKS Talent Poznań

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości