Turniej rocznika 2013 w Lesznie

Turniej rocznika 2013 w Lesznie

W dniu dzisiejszym rocznik 2013 rozegrał kolejny turniej tym razem w Lesznie pod balonem . Na początek rozegraliśmy 3 mecze i każdy przegraliśmy . Nie był to nasz dzień . Nasi zawodnicy byli rozkojarzeni a , ich uwagę skupiały inne rzeczy niż piłka . Efektem tego były słabe mecze w naszym wykonaniu . Jedynymi zawodnikami w naszej drużynie , którzy zagrali na miarę swoich umiejętności byli Stasiu i Michał . Po zakończonej 1 fazie grupowej drużyna wraz z trenerem omówiła swoją postawę na boisku i następne mecze wygraliśmy .Nie gramy dla wyniku ale we wcześniejszych meczach było brak zaangażowania i woli walki. Zaczeliśmy grać na miarę swoich umiejętności i to co ćwiczymy na treningach . Wygraliśmy 3 mecze i humor wszystkim się poprawił !!!!!! W sumie rozegraliśmy 6 meczy po 12 minut . Ponad godzinę grania !!!
Nie była prowadzona klasyfikacja ,każdy nasz zawodnik po turnieju dostał medal oraz upominek . Kolejna lekcja dla nas i nauka !!!! W naszej drużynie debiut zaliczyła kolejna dziewczynka Oliwka . W swoim debiutanckim turnieju strzeliła kilka bramek . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na boisku !!!!!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości