Turniej z okazji 100-lecia Mosina 1920 dla rocznika 2007 niedziela 19.01.2020

Turniej z okazji 100-lecia Mosina 1920 dla rocznika 2007 niedziela 19.01.2020

TURNIEJ KS 1920 MOSINA ZA NAMI
Kolejne bardzo pożyteczne granie zaliczyli zawodnicy Rocznika 2007/08 którzy z bardzo dobrej strony pokazali się na mosińskim Turnieju organizowanym przez klub KS 1920 z okazji 100-lecia. Zajęliśmy ostatecznie bardzo dobre V miejsce.Minimalnie gorsi okazaliśmy się od ekipy zwycięskiego ZIMA TEAM,SZW Przysiudy, AP REISSA Trzcianka oraz Lidera Swarzędz. Dziewięć ekip które zagrały dzisiaj w Mosinie stworzyło fajne widowisko.Było sporo grania oraz pięknych goli także w naszym wykonaniu.Wśród wyróżnionych znalazło się kolejny raz miejsce i dla naszego zawodnika.
Organizatorzy dzisiaj wybrali najlepszego bramkarza.Nie było wątpliwości i został nim Wiktor Dulemba. Brawo‼️
Za dzisiaj gratulacje dla chłopaków za walkę i coraz większe zaangażowanie.Brawa dla kibiców za kulturalny i gorący doping
GRATULACJE dla zwycięzców i reszty ekip.
Przygotowania do rundy wiosennej nabierają tempa. Za tydzień wyjazd na zgrupowanie.
Szczęśliwcy będą mieli możliwość szlifować formę 7 dni.BRAWO
CHCEMY BYĆ LEPSI BRAWO UKS TALENT POZNAŃ

Cieszy kolejne wyróżnienie indywidualne !!! Brawo Wiktor

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości