UWAGA !! WSZYSTKIE TRENINGI W NASZYM KLUBIE ODWOŁANE !!!

UWAGA !! WSZYSTKIE TRENINGI W NASZYM KLUBIE ODWOŁANE !!!

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją władz państwowych i samorządowych, a także zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, Zarząd UKS TALENT POZNAŃ podjął decyzję o zawieszeniu treningów od dnia 12 marca do dnia 23 marca.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, odwołując rozgrywki dał wyraźny sygnał, iż nie rekomenduje organizacji spotkań, także towarzyskich i sparingowych. Klubowi, pozostającemu w strukturach WZPN pozostaje podporządkować się decyzji, która, choć trudna, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci.

Z optymizmem spoglądamy w przyszłość, licząc, że odpowiednie służby sprawnie poradzą sobie z potencjalnym zagrożeniem i szybko będziemy mogli wrócić na boiska. Póki co, prosimy Was, drodzy Rodzice, o wyrozumiałość.

Odwołane zostają wszystkie zaplanowane (według harmonogramu) treningi, a także mecze sparingowe i kontrolne.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości