WAŻNE OPŁATA ZA TREINGI !!!

WAŻNE OPŁATA ZA TREINGI !!!

KORONAWIRUS A SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Wszystkie  zajęcia treningowe są odwołane z powodu zagrożenia spowodowanego pandemią Koronawirusa. Nikt nie wie jak jeszcze długo to potrwa. Co z opłatą członkowską w naszym klubie?

Rozumiemy, że ciężko płacić za treningi, które się nie odbyły, ale Wy doskonale wiecie, że bez składek nasz klub czekają ciężkie czasy dlatego prosimy o dokonanie opłaty członkowskiej w wysokości 50% od kwietnia. Oczywiście pełna opłata mile widziana :) Tak abyśmy po przerwie mogli normalnie wrócić do treningów. Wszystkim z Państwa, którzy dokonali pełnej opłaty za miesiąc marzec i kwiecień . Dziękujemy

Uwierzcie, że brak treningów jest dla nas tak samo smutny jak dla Waszych dzieci. My kochamy swoją pracę, tęsknimy za naszymi podopiecznymi i nie możemy doczekać się powrotu na boisko. Wolny czas wykorzystujemy na przygotowanie planów, konspektów, czytanie książek trenerskich czy analizę meczów. To nasza praca, ale i wielka pasja. Wysyłamy do was materiały do ćwiczeń w domu, na razie tylko taka forma jest dozwolona. Prosimy o przesyłanie zdjęć filmików każdy rocznik na swojej grupie na facebooku.

RAZEM PRZETRWAMY TEN TRUDNY DLA NAS CZAS

UKS TALENT POZNAŃ

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości