WRACAMY DO TRENINGÓW !!

WRACAMY DO TRENINGÓW !!

Możemy powrócić na boiska! Zgodnie z decyzją Minister Sportu, korzystanie z obiektów na otwartej przestrzeni będzie dozwolone już od najbliższego poniedziałku 4 maja. Jest to zapewne doskonała informacja dla wszystkich zawodników, rodziców oraz trenerów UKS Talent Poznań. Piłka nożna jest przecież dla nas nieodłącznym elementem życia codziennego.

Do dnia 17 maja w każdym z naszych treningów może wziąć udział maksymalnie 6 zawodników. Wtedy też planowane jest kolejne rozluźnianie obostrzeń. Zakładamy, że trenować będziemy dwa razy w tygodniu. Każdy trener dokona podziału swoich zawodników na max 6 osobowe grupy tak aby każdy zawodnik chociaż raz w tygodniu miał możliwość wybiec na boisko. Mamy nadzieję, że do zajęć wrócą wszyscy zawodnicy. Obecne regulacje, jak i znoszenie obostrzeń, przekonują, że sytuacja w naszym kraju jest pod kontrolą. Gdyby było inaczej, prosimy o taką informację. .

Przy okazji, prosimy nie wpłacać zaliczki na letnie obozy i półkolonie szkoleniowe. Nie zakładamy ich odwołania, ale tak długo jak nie mamy potwierdzenia, że będzie możliwa ich organizacja, te wpłaty nie są potrzebne. Przy okazji raz jeszcze dziękujemy za składki w miesiącu marcu i kwietniu. Dzięki tym wpłatom, udało nam się pokryć wszystkie stałe koszty oraz wynagrodzenia naszych trenerów.

Pierwsze decyzje Ministerstwa Sportu napawają optymizmem. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie możemy się już doczekać, by wybiec na boiska. Zaczynamy już w najbliższy wtorek!

W związku z możliwością powrotu do zajęć treningowych, przedstawiamy harmonogram zajęć wraz z krótką instrukcją postępowania. O podziale na grupy treningowe trenerzy poinformują bezpośrednio Rodziców.

  • W treningu mogą wziąć udział tylko zawodnicy, którzy wcześniej potwierdzą taki udział u trenera !!
  • Zajęcia rozpoczynają się i kończą o wyznaczonej godzinie. Prosimy o przyprowadzenie dzieci i przekazanie ich pod opiekę trenera . Do naszej dyspozycji jak na razie jest tylko boisko OLIMP na os Rusa gdzie będziemy przeprowadzali treningi w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 14:00-19:00 z odpowiednim podziałem na roczniki i grupy. Na boisku będzie jedno wejście i jedno wyjście tak aby poszczególne grupy się nie mijały.
  • Dzieci trenować będą w grupach maksymalnie sześcioosobowych. Prosimy o przestrzeganie harmonogramu i podziału, który przekażą  trenerzy.
  • Przypominamy, że obowiązuje zakaz samodzielnego przemieszczania się dzieci do 13 roku życia tak więc tylko zawodnicy przyprowadzeni przez osoby powyżej 18 roku życia będą mogły brać udział w naszych treningach
  • Obowiązuje całkowity zakaz wstępu Rodziców na boisko. Prosimy o oczekiwanie na dzieci na parkingu lub za płotem.
  • Sprzęt po każdych zajęciach będzie dezynfekowany. Na miejscu będzie także płyn do dezynfekcji rąk – prosimy o skorzystanie z niego przed i po treningu.
  • Prosimy, by dzieci posiadały podpisane napoje w bidonach – niespełnienie tego kryterium uniemożliwi korzystanie z napojów.
  • Na miejscu nie będzie możliwości skorzystania z szatni . – prosimy uwzględnić to przed wyjściem z domu.

HARMONOGRAM TRENINGÓW 4-17.05.2020

Boisko OLIMP os Rusa 56

Na tą chwilę mamy tylko do dyspozycji jedno boisko we Wtorek i Czwartek tak więc każdy rocznik zostanie podzielony na grupy max 6 osobowe a każda grupa do dnia 17 maja będzie miała możliwość wejść na boisko raz w tygodniu po 45 min. Prosimy o wyrozumiałość wszystkie miejskie i szkolne obiekty pozostaną nadal zamknięte co uniemożliwia nam przeprowadzenie treningów 2 razy w tygodniu w danym roczniku w 6 osobowej grupie.

Skrzaty 2013/2014– Trenerzy Dawid

Czwartek – gr A 14:00 14:45– czas trwania zajęć 45 minut

Żaki młodszy 2012 - trener  Andrzej i Patryk

Wtorek gr.A 14:00-14:45– czas trwania zajęć 45 minut

Czwartek gr.C 14:50 15:35– czas trwania zajęć 45 minut

Żaki starszy 2011 - trener Paweł

Wtorek gr.A 15:40 16:25– czas trwania zajęć 45 minut

Czwartek gr.B 16:30 17:15– czas trwania zajęć 45 minut

Orlik młodszy 2010 - trener Michał

Wtorek gr.A 14:50 - 15:35– czas trwania zajęć 45 minut

Czwartek gr.B 15:40 -16:25– czas trwania zajęć 45 minut

Orlik starszy 2009 - trener Szymon

Wtorek gr.A 16:30 - 17:15– czas trwania zajęć 45 minut

Czwartek gr.B 17:20 -18:05– czas trwania zajęć 45 minut

Młodzik 2007/2008- trener Andrzej

Wtorek gr.A 17:20 - 18:05– czas trwania zajęć 45 minut

Wtorek gr.B 18:10 -19:00 czas trwania zajęć 45 minut

Czwartek gr.C 18:10 -19:00 czas trwania zajęć 45 minut

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości