Urodziny sportowe

Każde dziecko z niecierpliwością czeka na urodziny i marzy o tym, aby ten dzień był niezwykły. Jeśli pragniecie Państwo, aby Wasze dziecko przeżyło urodziny swoich marzeń zapraszamy serdecznie UKS Talent Poznań:)

  • Kiedy?

Przyjęcia odbywają się codziennie, w tygodniu zazwyczaj w godzinach popołudniowych, w sobotę oraz niedzielę przez cały dzień.

  • Gdzie?

Urodziny są prowadzone w ogrzewanej, przestronnej Sali Politechniki Poznańskiej lub w salach zabaw w budynku klubowym a przy dobrej pogodzie na świeżym powietrzu na naszym przestronnym i bogato wyposażonym placu zabaw.

  • Nasz adres: Poznań, os Oświecenia 1 lub ul Piotrowo 4

UKS Talent znajduje się na Poznańskich Ratajach gdzie mamy swoją siedzibę w Szkole Podstawowej nr 19 na os Oświecenia 1 oraz na w nowej Sali Poznańskiej Politechniki Bezpłatny parking.

  • Co zapewniamy?

W cenie urodzin zapewniamy:

• scenariusz dostosowany do indywidulanego charakteru i preferencji jubilata oraz jego gości,

• opiekę i animację wykwalifikowanych osób,

• drukowane i mailowe zaproszenia,

• chrupadła do jedzenia oraz picie w trakcie spotkania,

• halę sportową lub salę zabaw (jeżeli scenariusz przewiduje), osobną salę urodzinową, szatnie dla dzieci, sprzet sportowy, materiały techniczne / plastyczne / specjalistyczne / dydaktyczne zgodnie z wybranym scenariuszem,

• bogato wyposażony plac zabaw.

  • Co jemy?

Tort urodzinowy
Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, cena uzależniona od wagi i kształtu. Współpracujemy z cukiernią Walenciak . Cena zamawianego u nas tortu jest taka sama jak w cukierni. Oferujemy ogromny wybór wzorów dziecięcych tortów. Gdyby jednak Państwo zdecydowali się na inną cukiernię, pobieramy opłatę za serwis 15 zł. W tym przypadku, ze względu na serwis produktów nieznanego nam pochodzenia uprzejmie prosimy o ksero dowodu zakupu potwierdzającego datę oraz miejsce nabycia tortu, celem archiwizacji.

  • Nasi Animatorzy:

Imprezy prowadzone są przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, pasjonatów i specjalistów z danej dzieciny, potrafiących z humorem oraz ogromnym zaangażowaniem zabierać dzieci na urodzinowe „wyprawy” zgodnie z wybranym scenariuszem. Państwa dzieci, które korzystały w ostatnich latach z naszych usług: obozów / półkolonii / szkółek, niejednokrotnie miały już okazję ich poznać i polubić.

  • Cenna: 500 zł ( 10 osób )

* REKOMENDOWANY DODATKOWY ANIMATOR dla grup powyżej 15 osób lub dla dzieci w wieku 4-7 lat , koszt 100 zł, ewentualnie aktywna pomoc jednego z rodziców np. podczas przejścia na halę, przy ubieraniu kurtek itp.

  • Scenariusze

Wszystkie urodziny trwają 2,5 godziny.
Szczegółowy program każdych urodzinek jest na bieżąco dostosowywany do warunków atmosferycznych oraz wieku, możliwości i kondycji uczestników – najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników spotkania!

URODZINKI SPORTOWE

Pełne radości i sportowej animacji urodziny dla chłopców i dziewczynek.
Orientacyjny wiek 4-12 lat.
W hali tenisowej: wspaniała wspólna sportowa zabawa na korcie.
Gry i zabawy zgodnie z życzeniem jubilata: piłka nożna, unihokej, dwa ognie, gonitwa na trzy sposoby, boule i inne: chusta Klanzy, mini-olimpiada, przeciąganie liny, zabawy z liną, piłkami i rakietami, autorskie gry i zabawy naszych animatorów . Na życzenie - super atrakcja
W salce zabaw: kalambury/konkursy/karaoke.
Dla wszystkich chrupadła typu: chrupki, paluszki, chipsy, popcorn+woda, woda z sokiem malinowym.

Tort urodzinowy/lunch/owoce na życzenie.

 NOWA OFERTA WKRÓTCE :)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości