Treningi indywidualne

WSZYSTKIE TRENINGI INDYWIDUALNE ŚWIADCZYMY PRZY WSPÓŁPRACY Z PROFESJONALISTAMI Z

TALENT PRO - treningi indywidualne

TalentPRO to autorski program szkolenia skupiający się w okół trzech aspektów, jakimi są kontrola piłki, dystrybucja piłki, zdolności motoryczne. Model treningu stosowany podczas zajęć prowadzi do ulepszenia podstawowych umiejętności technicznych zawodnika, jak prowadzenie piłki czy pierwszy kontakt z piłką oraz podejmowanie prawidłowych decyzji boiskowych. Dzięki unikalnej formule treningowej TalentPRO zawodnik poprawi nie tylko umiejętności z piłką ale również aspekty sprawności fizycznej jak szybkość czy koordynacja piłkarska, które są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie futbolu. TalentPRO powstało w skutku połączenia różnych filozofii szkolenia w jedną spójną całość. Podczas treningów zawodnik może doświadczyć między innymi metod jakie stosowane są w klubach angielskich. Charakterystycznym elementem, który nas cechuje jest holistyczne podejście do treningu. Oznacza to, że w ciągu jednostki treningowej nie skupiamy się na doskonaleniu jednego elementu, ale na całościowym rozwoju zawodnika. Poprzez ciągłe działania z piłką, trening z TalentPRO sprawia ogromną przyjemność zawodnikowi, co tylko zwiększa jego zaangażowanie, a co za tym idzie intensywność pracy jaką wykonuje. Naszym celem jest stworzenie warunków treningowych, dzięki którym zawodnik poprawi swoją pewność siebie z piłką przy nodze i stanie się kluczowym zawodnikiem dla klubu, w którym aktualnie występuje.

UMÓW SIĘ NA ZAJĘCIA :

* PATRYK KOCHAŃSKI trener UEFA A tel 500 466 814

Dlaczego warto trenować indywidualnie?

Zwykle trening drużynowy stanowi od 3 do 4,5 godzin tygodniowo. Praca trenera skupia się wokół tego jak ma funkcjonować zespół jako całość. Powoduje to spory deficyt w rozwoju indywidualnych umiejętności techniczno-taktycznych zawodnika. Trening 1v1 ze specjalistą z dziedziny piłki nożnej będzie korzystny na różne sposoby:

• Poprzez dodatkowy trening indywidualny znacznie łatwiej będzie przyswoić elementarne ruchy z piłką i bez niej osoba, które dopiero rozpoczynają przygodę z piłką nożną
  • Dzięki treningowi 1v1, osoby bardziej zaangażowane w tą dyscyplinę sportu są w stanie zminimalizować częstotliwość pojawiania się błędów o obszarze działań techniczno-taktycznych, co pozwala im na rozgrywania meczów na wyższym poziomie.
  • Ucz się i doskonal nowo poznane umiejętności- technika w piłce nożnej jest obszarem często zaniedbanym w treningu zespołowym pomimo tego, że jest to istotny element wyposażenia dla zawodnika piłki nożnej. Trening 1v1 stwarza idealne warunki do tego, aby opanować do perfekcji umiejętności, które ciężko jest opanować w sytuacji meczowej. Nauka podstaw panowania nad piłką, doskonalenie pierwszego kontaktu, umiejętność dostosowania zwodu do danej sytuacji czy poprawienie techniki uderzenia to obszary, które zaowocują znaczącym postępem podczas pracy indywidualnej.
  • Doskonal swoje indywidualne potrzebny piłkarskie- znaczącą częścią sukcesu zespołu jest praca jednostki. Aby udoskonalić umiejętności w obszarach, które pozostawiają braki, trening musi zostać stworzony na potrzeby zawodnika. Najczęściej będzie się on jednak skupiał na technice, szybkości, zręczności i mocy jaką zawodnik posiada z piłką lub bez niej, oraz umiejętności analizowania przestrzeni na boisku.
  • Buduj pewność siebie- piłka nożna jest tak samo grą umysłową jak i fizyczną. W dużej mierze pewność siebie decyduje o tym, czy zawodnik odniesie sukces czy też nie. Dzięki maksymalnej koncentracji na pracy zawodnika podczas zajęć indywidualnych, tworzy się pozytywne środowisko treningowe, pozwalające na przekraczanie barier mentalnych i wzniesienie poziomu pewności siebie jaką osiąga piłkarz na wyższy poziom.