I miejsce naszych przedszkolaków

W dniu 16 czerwca rozegrany został po raz 36 Turniej piłki nożnej dla ratajskich Przedszkoli. Tak jak w roku ubiegłym Przedszkole pod patronatem naszego klubu UKS Talent Poznań zwyciężyło w sportowej rywalizacji. Tym razem najlepsze było Przedszkole nr 10 któremu serdecznie GRATULUJEMY. Drugie nasze Przedszkole Nr 9 broniące tytułu musiało uznać wyższość swoich kolegów i koleżanek z 10 na których poprzez losowanie trafili w pierwszej rundzie. Mecz pomiędzy naszymi przedszkolami był bardzo wyrównany a o awansie do dalszej fazy turnieju zadecydowały rzuty karne.Serdecznie Gratulujemy obu naszym ekipom walki i zaangażowania. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji turnieju.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. PRZEDSZKOLE NR 10 ( KSAWERY KASPERKOWIAK, KAJ ANDZREJEWSKI, OLEK FURMANIAK, FILIP KRÓLCZYK, WOJTEK PAUKERT, MATEUSZ SZYMAŃSKI , MICHAŁ ŚLIWERSKI, HANNA PIETRUSZEWSKA, ZUZZANNA GABRYSZ)
  2. PRZEDSZKOLE NR 126
  3. PRZEDSZKOLE NR 130
  4. PRZEDSZKOLE NR 117
  5. PRZEDSZKOLE NR 9 ( JACEK PIATYSZEK, JEREMI NOWAK, MAKS JAWORSKI, HUBERT SZYDŁOWSKI, KACPER GALASIŃSKI, KUBA ŚWIERGUL, FABIAN NOWAK, FRANEK BISKUP, CZAREK KUBISIAK)
  6. PRZEDSZKOLE NR 20
  7. PRZEDSZKOLE NR 124