I TURNIEJ "DRYBLUJ JAK MESSI " ZA NAMI

Za nami pierwszy z trzech turniejów "drybluj jak Messi " , który tradycyjnie odbył się na obiektach Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Poznaniu przy ul. Gadańskiej 1. Chłopcy z roczników 2008 i młodsi rywalizowali 3x3 na małe bramki ideą turnieju jest wykonywanie jak największej ilości zwodów oraz dobra zabawa. W turnieju występowały następujące zespoły UKS 6 Śrem , Kotwica Kórnik ,Błękitni Owińska, Orlik Poznań, Koziołek Poznań oraz Talent Poznań. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Nasza drużyna została podzielona na dwie drużyny starszaków (2008/2009 )  młodziaków (2010/2011). Nasza drużyna starszaków zaprezentowała dobry football wygrywając wszystkie swoje spotkania, natomiast drużyna młodziaków zbierała bezcenne doświadczenie w rywalizacji turniejowej które zaprocentuje w przyszłości. Chciałem podziękować wszystkim chłopcom za udział i za zaangażowanie , poniżej podajemy składy naszych drużyn.

UKS Talent Starszaki : 1 Damian Maćkowski  2 Michał Deregowski  3 Bruno Adamczyk 4 Bartek Jęczmionka 5 Robert Kochański 6 Wojtek Suchodolski  7. Dawid Nettmann 8 Igor Antecki 9 Mikołaj Mrośkowiak

UKS Talent Młodziaki : 1 Adrian Korkus 2 Antek Waligórski 3 Marcel Frątczak 4 Mateusz Białek 5 Jacek Schmidt 6 Rafał Schmidt 7 Czarek Kubisiak  8 Janek Suchodolski

FOTORELACJA W GALERII