LUBOŃ CUP rocznik 2008

Wielkie emocje na hali w Luboniu. Football Academy Leszno po raz drugi w tym sezonie zwycięża w Luboń Cup. Nasz zespół uplasował się na 7 miejscu.

Kolejny turniej w ramach Luboń Cup sezon 2015/16, w którym grali zawodnicy rocznika2008 przyniósł licznie zgromadzonej publiczności wiele emocji. Po fazie grupowej rozpoczęły się mecze pucharowe i aż siedem razy dla rozstrzygnięcia sprawy awansu do kolejnej rundy musiano egzekwować rzuty karne. Nasz zespół w meczu ćwierćfinałowym musiał uznać wyższość ekipy FA Leszno która później okazała się najlepsza w całym turnieju.

Skład naszej drużyny :Filip Siepielski, Jakub Czubek, Jakub Pawluk, Marcin Szymańczuk , Michał Deręgowski, Adam Zarębski (wszyscy 2009) Dawid Nettmann, Mikołaj Mrośkowiak( obaj 2008)

W wielkim finale mieliśmy wiele emocji. Było wszystko czego mogą oczekiwać kibice.Piękne bramki, parady bramkarzy i niesamowite emocje do końca czasu gry.FA Lesznozwyciężając 3:1 po raz drugi w tym sezonie okazała się najlepsza w roczniku 2008. Jest topierwszy taki przypadek w historii naszych turniejów.Najlepszym strzelcem okazał się zdobywca 10 bramekDawid Jazdończyk z Football AcademyLeszno, najlepszym bramkarzem uznanoSzymona Adamskiego z Chrobrego Gniezno.Nagroda dla najbardziej wartościowego zawodnika /MVP/ trafiła do rąkWiktora Praiss z FALeszno.

Klasyfikacja końcowa:

1. Football Academy Leszno

2. Poznaniak Poznań

3. Chrobry Gniezno

4. SP 4 Luboń

5 Orkan Konarzewo

6 Warta Poznań

7. UKS Talent Poznań (rocznik 2009)

8. MOS Gubin

9.Lech Poznań SP 13 (rocznik 2009)

10. Junior Koziegłowy

11. GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne