Mecz derbowy rocznika 2007 z MKS Przemysław Poznań
TRAMPKARZE Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM PO BARDZO DOBRYM MECZU
MKS PRZEMYSŁAW POZNAŃ vs UKS TALENT POZNAŃ 2:7(2:2)
min 8'   1:0
min 15'   1:1 Sawikowski Daniel
min 20''  1:2 br. sam.
min 40'   2:2
min 47'  2:3 Urbaniak Hubert as. Kochański
min 53'  2:4 Kochański Robert as. Halka
min  70'  2:5 Nykiel Kamil
min 72'  2:6 Szustak Jakub as. Halka
min 71'  2:7 Sawikowski Daniel as. Halka
Tak jak tydzień temu zwycięstwo nad Sucharami tym razem zrewanżowali się przeciwnikowi nasi zawodnicy po porażce u siebie 0:3. Pierwsza połowa może nie wyglądała tak kolorowo jak wynik końcowy.
Graliśmy dość nerwowo i niedokładnie.
Gospodarze dominowali i to oni otworzyli wynik spotkania.Potem za sprawą Daniela zdołaliśmy wyrównać w 15 minucie a w 20 po strzale Smardza i golu samobójczym prowadziliśmy 2:1.Gra zaczęła wyglądać lepiej chociaż to MKS nadal stwarzał groźniejsze sytuacje i dopiął swego przed gwizdkiem na przerwę było 2:2.
Zdawalismy sobie sprawę że przeciwnik silny do tego V-ce lider tabeli więc łatwo nie będzie.
Jednak jak to u nas ostatnio bywało często graliśmy znacznie lepiej drugie połowy.
Po zmianie stron się zaczęło. Najpierw Urbaniak Hubert silnym uderzeniem z dystansu i mamy prowadzenie.Gospodarze nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po bramce a tu Kochański Robert dał nam gola na 4:2.
Rozpedzalismy się dalej z każdą minutą i bomba w 70 min 5:2 Nykiel dalej 6:2 Szustak a zakończył to wszystko ten który zaczął dla nas strzelanie Daniel Sawikowski w 75 minucie ostatecznie ustalając wynik i pieczętujac tym samym nasze zwycięstwo.W derbach więc i rewanżu okazaliśmy się lepsi od Przemysława i na przynajmniej tydzień to my spędzimy na fotelu v--ce lidera.
Tym meczem zakończyliśmy bardzo dobrą piłkarską ligową jesień.Zgromadziliśmy w 10 meczach 16 pkt 5xwygrywajac 1x remisując i 4x schodziliśmy z boiska pokonani. Zdobyliśmy sporo goli bo aż 60 ale tracąc też dużo bo 50.Tu w dużej mierze dała o sobie znać Pandemia przez którą braki kadrowe łatali młodsi mniej doświadczeni nasi zawodnicy. Było minęło idziemy dalej.
PRACA PRACA PRACA przed nami.Czeka nas wolny weekend a dalej od grudnia ciężka praca bo CHCEMY BYĆ LEPSI
Dziękujemy Trenerowi i druzynie MKS PRZEMYSŁAW POZNAŃ za super mecz i życzymy powodzenia w ostatnich spotkaniach.
BRAWA DLA WSZYSTKICH ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE.