Mecz ligowy rocznika 2010 w Dopiewie
Drużyna UKS Talent Poznań rocznik 2010 nie zwalnia tempa! Ostatnia niedziela minęła nam pod znakiem jubileuszu związanego ze zdobyciem 100 bramki w rundzie jesiennej rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2020/2021. Niedzielny mecz z drużyną GKS Dopiewo był 9 w rundzie jesiennej, żółto - czarnych czeka jeszcze jedno ligowe starcie, a tymczasem już teraz możemy pochwalić się 107 strzelonymi golami z których zdecydowana większość padła w wyniku świadomych, kreatywnych i zorganizowanych działań zespołowych w zakresie budowania gry.
Piękne akcje, widowiskowe bramki, ofiarne parady, a przede wszystkim aktywność fizyczna w postaci zabawy! Brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie, sportową postawę i boiskową mądrość, którą po raz kolejny wykazali się w rywalizacji z innymi zespołami! Bawimy się dalej!
Dziękujemy drużynie z Dopiewa za gościnę i możliwość rywalizacji w atmosferze fair play.
Tradycyjnie dziękujemy również za kolejną profesjonalną relację zdjęciową Panu Tomaszowi Ciesielskiemu, która stanowić będzie dla naszych zawodników niezapomnianą pamiątkę w przyszłości.