Nasz najmłodszy zespół rocznik 2013/2014 zagrał w Lion Cup w Tarnowie Podgórnym

W dniu 15.12.2019 rozegraliśmy kolejny turniej Lion Cup rocznika 2013/14. Mecze były rozgrywane w Tarnowie Podgórnym na sali OSiR. Turniej był zorganizowany dla rocznik 2012, a my  jako najmłodsza ekipa zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, strzelając dużo bramek. Były mecze , które wygraliśmy , przegraliśmy i zremisowaliśmy co tylko potwierdza wcześniejsze słowa. Najważniejsza była dobra zabawa i udział w turnieju . Mogliśmy zobaczyć jak wyglądamy na tle innych rywali. Wiemy nad czym musimy pracować , jakie braki , co nie wychodziło a co wychodziło . Wielkie brava dla wszystkich chłopaków , którzy rywalizowali w turnieju . Były uśmiechy , po strzelonych bramkach , wygranym meczu , dobrych interwencjach ale były również łzy po przegranych i wpuszczonych bramkach .Emocji było mnóstwo , które pokazywali nasi zawodnicy na boisku . Za tydzień kolejny turniej przed nami w Starych Oborzyskach !!!!!!!!

Jedyną dziewczynką grającą w turnieju była nasza zawodniczka Maja Paprocka a najmłodszym uczestnikiem turnieju był Marcel Krychowiak rocznik 2015 Co nas bardzo cieszy Gratulujemy

Bardzo ciekawa formułą turnieju . Graliśmy na dwóch boiskach jednocześnie 3 zawodników + bramkarz a wynik końcowy to suma bramek z obu boisk . Klasyfikacja nie była prowadzona tak jak powinno to wyglądać w tej kategorii wiekowej!!!!

Graliśmy z następującymi drużynami : Poznańska 13 , Poznańska 13 II, Korona Zakrzewo , Akademia Reissa , Tarnovia Tarnowo Podgórne I , Tarnovia Tarnowo Podgórne II.