Przedszkole 114 "Pinokio" dołączyło do nas

Miło jest nam poinformować że od 1 listopada 2016 roku nasz klub UKS Talent Poznań podpisał współpracę z kolejnym Przedszkolem nr 114 na os .Bohaterów II Wojny Światowej. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu po 30 min na grupę oczywiście na terenie przedszkola. Pierwsze zajęcia 2 listopada ZAPRASZAMY.

Każda Środa :

• grupa młodsza 15:30-16:00
  • grupa starsza 16:00-16:30

LISTA PRZEDSZKOLI PATRONACKICH UKS TALENT POZNAŃ

• Przedszkole nr 9 os.Jagiellońskie
  • Przedszkole nr 10 os.Oświecenia
  • Przedszkole nr 53 os.Lecha
  • Przedszkole nr 144 os .Czecha
  • Przedszkole nr 114 os .Bohaterów II Wojny Światowej

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej stworzyliśmy z myślą o dzieciach rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Ćwicząc razem z rówieśnikami na terenie przedszkola, dzieci mają szanse rozwijać swoje zdolności fizyczne, koordynację, postrzeganie oraz równowagę pod czujnym okiem trenera. Dzięki doświadczonej i specjalnie przeszkolonej kadrze oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom zajęć. Zajęcia prowadzone są za pomocą zabaw i gier edukacyjnych, dzięki czemu każdy trening jest wielką przygodą dla dziecka.