Sparing rocznika 2010 z MKS Przemysław Poznań

Reprezentanci rocznika 2010 nie zwalniają tempa!

Kolejny mecz towarzyski z serii zimowych gier kontrolnych odbył się dzisiaj w ramach treningu na boisku na os. Lecha, nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną Przemysława Poznań rocznik 2008/2009!

12 naszych zawodników sprawdziło swoje siły i umiejętności na tle starszych przeciwników podczas meczu rozegranego w formie 3 x 20 minut w trakcie którego każdy z chłopców starał się zrealizować spersonalizowane zadania w obszarze gry indywidualnej jak i drużynowej. Brawa dla całej drużyny i gratulacje dla każdego z naszych zawodników za postawę na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem cech wolicjonalnych, taktycznych i technicznych.

Kolejną częścią dzisiejszego treningu była wewnętrzna gra kontrolna podczas której również nie brakowało pięknych akcji i bramek rodem ze światowych aren!

Dziękujemy drużynie Przemysława Poznań za gościnę, cenną potyczkę, a także postawę fair play.