ZA NAMI PIERWSZA EDYCJA TURNIEJU "DRYBLUJ JAK MESSI" DLA ROCZNIKA 2008 I MŁODSI

Dzisiaj na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Poznaniu przy ul. Gdańskiej 1 rozegrany został turniej pod nazwą „Drybluj jak Messi edycja I” w którym wzięli udział nasi najmłodsi adepci piłki nożnej chłopcy z rocznika 2008 i młodsi).

Od 9.00 rozgrywano mecze na całkowicie nowej nawierzchni Poznańskiego MOSu, która została podzielona na wiele małych boisk przygotowanych przez naszych przyjaciół z KS Koziołek Poznań. Postawa wszystkich zawodników oraz ich trenerów zasługują na wielkie brawa a rodzicom należą się podziękowania za zaangażowanie w doping i pomoc. W turnieju wszyscy zostali zwycięzcami, duża ilość meczy, zdobytych bramek, pięknych akcji i dryblingów jak Messi była tego dowodem. Dzieciom przez cały czas towarzyszył uśmiech i poczucie dobrze wykonanego zadania. W turnieju wzięło udział ponad 40 chłopców z rocznika 2008 i młodszych a każdy uczestnik w nagrodę dostał jabłko i lizaka. Wszyscy rozeszli się w dobrej atmosferze. DO ZOBACZENIA 4 PAŹDZIERNIKA 9:00-11:00 zbiórka w szatni 8:45 (zapraszamy, biała koszulka, ciepły ubiór, herbata w termosie,)

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY