Dziekujemy za 700 LIKE US !!!

Dziekujemy za 700 LIKE US !!!

Po pierwsze chcemy Wam bardzo mocno PODZIĘKOWAĆ!

Za to, że jesteście z nami i śledzicie to co robimy. Za to, że odwiedzacie naszą stronę i jesteście z nami na Facebooku, Instagramie, .*Za każdy komentarz, pytanie, maila, kliknięcie 700 like’a, udostępnienie posta, feedback, słowa otuchy i krytykę!

https://www.facebook.com/ukstalentsp19poznan/

Wszystkie te działania, wszystkie Wasze oznaki uznania dla naszej pracy niesamowicie nas napędzają. Dają energię do działania, rozwijania i ciągłego ulepszania UKS Talent ! Mówiąc szczerze nawet pisząc te słowa naładowałem się pozytywną energią, a to wszystko właśnie dzięki Wam! Pracujemy dalej

Jesteśmy niezwykle dumni, że doceniacie to co robimy i że grono naszych zawodników cały czas się powiększa!

Bo liczy się zabawa ... Rodzina Uks Talent Poznań

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości