Rocznik 2012 grał w turnieju OLIMP CUP -9.11.2019

Rocznik 2012 grał w turnieju OLIMP CUP -9.11.2019

Chłopcy z rocznika 2012 zostali podzieleni na dwie drużyny ( czarni i żółci ) i rozegrali turniej na sali gimnastycznej SP6 os Rusa 56 z kolegami z OLIMP Poznań , Avia Kamionki , Lotnik Poznań. W turnieju padło ponad 100 bramek a uczestnicy zostawili dużo zdrowia na boisku. Uśmiechy na twarzach naszych dzieci świadczyły o dobrej zabawie. Na zakończenie turnieju został przeprowadzony konkurs na najlepszego strzelca rzutów karnych a udział wzięli wszyscy zawodnicy z każdej drużyny. Do finału zabawy dotarło dwóch naszych zawodników Kacper Wielgosz i Dawid Robiński. To Dawid okazał się tego dnia lepszy od Kacpra za co otrzymał statuetkę złotego buta. Serdecznie gratulujemy naszemu zawodnikowi oraz całej drużynie jak i trenerowi Wojtkowi za wzorową postawę oraz walkę fair play. Bo liczy się zabawa...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości