Mecz ligowy trampkarza w Suchym Lesie
TRAMPKARZE ZE ZWYCIĘSTWEM PO DOBRYM MECZU
SUCHARY II SUCHY LAS vs UKS TALENT POZNAŃ 4:5(2:1)
10' 0:1 Urbaniak Hubert as. Nykiel
22' 1:1
36' 2:1
48' 3:1
49' 3:2 Halka Jakub
55' 3:3 Kochański Robert
61' 3:4 Urbaniak Hubert as. Nykiel
66' 4:4
71' 4:5 Sawikowski Daniel
Udany rewanż za porażkę na Rusa zaliczyli nasi zawodnicy rocznika 2007/08 którzy po dość dobrej grze pokonali miejscowych 5:4.Radość byłaby oczywiście większa gdyby nie pechowy początek meczu i groźna kontuzja ręki naszego filigranowego napastnika Marcina Szydłowskiego.Mimo prowadzenia na początku po bramce Urbaniaka ciężko grało nam się gdy w głowie mieliśmy wypadek kolegi.Gospodarze wyrównali a potem dołożyli jeszcze dwa gole i było fatalnie bo 3:1.Druga odsłona i lepsza nasza gra oraz mecz dedykowany naszemu koledze już zdecydowanie wypadła lepiej.
Zaczęliśmy się rozkręcać i odrabiać straty. Gole strzelali Halka po nim Kochański doprowadził do wyrównania a prowadzenie kolejny raz dał nam Urbaniak.Było 3:4 i mały błąd po stałym fragmencie gry wyrównali gracze Suchego Lasu.Ten mecz graliśmy dla Marcinka i nie zamierzaliśmy go przegrać.
Kolejne groźne akcje i strzały Nykiela oraz Halki mijały bramkę Sucharów.Przyszła jednak i 71 minuta i bramkę swoją pierwszą po dłuższej przerwie a zarazem dającą nam zwycięstwo strzelił Sawikowski Daniel. Wynik 5:4 dla nas.
W końcówce zawodów już nic szczególnego się nie wydarzyło i po takim można powiedzieć horrorze przy Konwaliowej w Suchym Lesie odnieśliśmy zwycięstwo.
Radość ale i trochę smutku. Kontuzja kolegi to zła wiadomość dla nas. Liczymy i czekamy na szybki powrót "Szydełka" na boisko.
BRAWA DLA WSZYSTKICH DZISIAJ ZA WALKĘ I ZAANGAŻOWANIE.